| anonim_4396 a întrebat:

Dacă sunt mai plinuta, ce haine as putea purta? Gen intr-o singura culoare? Negru este bine sau nu m-ar avantaja?
Dar pantaloni negri si tricou alb? Aștept sugestii. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Iverra a răspuns:

Negrul, de obicei, face ciorpul mai subtire, de asemenea facandu-l si mai atragator. Fiind foarte cald, un tricou alb ar fi foarte protrivit. In rest, blugii negrii sau de culori inchise sunt indicati sau ce-i scurti si largi arata destul de ok pe o fata mai plinuta. Nu-ti fie frica nici sa porti o rochie de vara, lunga si larga, in culori vi sau simpla. Fustele colorate, fara fermoar cu un tricou simplu sau maiou. Peste iti poti lua un cardigan subtire, poate putin transparent, in cazul in care nu este foarte cald sau stii ca vei sta pana mai pe seara. Mai poti purta salopete care arata bine pe tine, daca cauti atent sigur vei gasi una sa-ti vina perfect, fie scurta sau lunga. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| elle94 a răspuns:

Pantaloni negri fara tricou alb

| Teooooo88 a răspuns:

Nu purta haine largi si da, negrul te face mai subțire.