| Thecat232010 a întrebat:

Buna.
Mi-am luat mustata cu benzi depilatoare Veet si am observat ca de fiecare data cand mi-o iau imi ies bubițe deasupra gurii in același lor, in cutia cu benzi sunt niste șervețele cu ulei de argan, probabil sunt vechi... Le-am comandat de pe net si nu stiu sau am eu pielea mai sensibila

Răspuns Câştigător
| ValentinMihai78 a răspuns:

Dumnezeule mare unde s-a ajuns! Mergi la un salon de înfrumusețare să te învețe acolo cum să epilezi mustața, cu ce să te dai după. Și nu mai cumpăra de pe internet de pe orice site. Caută o firmă serioasă, cu renume.

1 răspuns:
| AAme23 a răspuns:

Ai pielea foarte sensibila, incearca sa schimbi tactica.