| Clyo10 a întrebat:

Buna! Mi-am luat recent niste benzi de albire a dintilor crest. Am tot auzit ca sunt foarte bune si am zis sa fac o incercare. Cei care ati mai folosit, stiti cumva daca e normal sa faca spume dupa 2 minute? Mi-am sters dintii inainte sa se lipeasca mai bine, dar de la spume nu pre au stat. Si inca ceva... unii dintre dintii mei aveau pete mai albe, iar acum acele pete s-au accentuat foarte mult. Oare or sa dispara pe parcurs sau o sa se albeasca mai tare? Pot folosi benzile in continuare avand in vedere ca am acele pete?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.E intelept sa ceri sfatul medicului dentist.Noi nu putem sti ce sunt acele pete de care zici si e posibil ca benzile de albire sa inrautateasca situatia.