| Anafjfj a întrebat:

Bună!
Va rog dacă puteți sa-mi spuneți ce as putea folosi pentru albirea dinților, având in vedere ca am folosit benzile Crest timp de 3 luni și nu am văzut nicio schimbare.Eu nu ca nu-i am albi,dar vreau acea strălucire a dinților.
Va rog sa-mi spuneti ce as putea folosi, dar sa fie ceva sigur, adica sa-mi spuneți dacă ați folosit și voi și știți sigur dacă oferă rezultate acel produs pentru albire!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nojudgements a răspuns:

Încearcă bicarbonat de sodiu cu pasta de dinți, la mine a dat rezultate, dar nu o zi doua, ci măcar o luna.
Daca nu funcționează, mergi la stomatolog pentru albire profesionala..si o sa ai strălucire! Seara frumoasa!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

în cazuri de astea când nu-ți merge niciun produs de genu înseamnă că doar la stomatolog poți

| Andreeush a răspuns:

Du-te la un stomatolog când o să treacă starea de urgență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit bicarbonat de sodiu alimentar cu pasta de dinți, 2 - 3 saptamani, au fost rezultate bune pentru mine, îi aveam mai albi și mai strălucitori.