| Roomy a întrebat:

Mi-am luat saptamana asta o pereche de tenisi( material textil) care imi plac foarte tare... doar ca ma bat la spate deasupra călcâiului. Stie cineva cum as putea sa rezolv?

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pune spirt in ei asa pe toata portiunea din spate acolo unde te bate sa se mai inmoaie, plus plasture de silicon cum zise colega daca tot nu merge prima varianta.

| dragodana a răspuns:

Salut! Poti folosi un plasture Compeed(e din silicon) sau de la Deichmann niste chestii care se pun la spate sa nu te bata incaltamintea si le porti mult timp, numai la acesti pantofi.

| Alicezzz a răspuns:

Poti incerca sa folosesti plasturele de silicon de la farmacie, altfel nu vad cum... ne fiind de piele nu se vor lasa.