| RaimbowFlickGirlD a întrebat:

Buna!Mi-am schimbat samponu si de atunci parul meu a devenit aspru , firele sau despicat si am matreata!Imi puteti recomanda un sampon si un basam pe care il pot folosi pentru a avea parul mai straucitor si moale?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Eu iti recomand o masca naturala cu ulei de masline. Chiar eu am facut-o sambata asta si mi-a facut parul f moale.
Daca ai probleme cu parul gras o aplici doar pe lungimea parului nu si pe radacina, eu asa am facut.
Aici ai ingredientele: http://www.intrefete.ro/......at-7703400

Iar ca sampon si balsam ti le recomand pe cele de la Pantene Aqua Light sau, avand in vedere ca ai si matreata poti incerca si sampoanele medicale care contin zinc pirition, sulfura de seleniu sau gudron de huila pot indeparta senzatia de iritatie asociata matretei.
Daca folosesti produsele pe baza de gudron de huila este foarte important sa folosesti o solutie si un balsam special pentru a indeparta definitiv mirosul.

2 răspunsuri:
| eperfumero a răspuns:

Hello! gasesti orice tip de sampon de ingrijire a parului pe http://e-perfume.ro/index.php?route=product/search&filter_name=sampon (hidratant, anti-matreata, pentru volum) - produse de calitate exceptionala.

| ScumpikYo a răspuns:

Pai un sambon Bun ar fi Karina.