| Bloom_2977 a întrebat:

Imi puteti spune un remediu pentru parul despicat si matreata? plizzz happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foarfeca pentru par despicat si un sampon potrivit parului tau

| madalina00 a răspuns:

Buna! Pentru matreata e buna lamaia, pui in apa in care te limpezesti zeama de la o lamaie.

| georgeta27 a răspuns:

Mai intai trebuie sa iti tunzi varurile despicate si sa folosest un sampon care sa combata matreata de exemplu Head & Shoulders

| LordCroft a răspuns:

Da : sampon si frizerwinking

| Bloom_2977 explică (pentru LordCroft):

De care sampon propui?

| LordCroft a răspuns (pentru Bloom_2977):

Head & Shoulders (si eu am avut matreata)si am scapat de ea totul e sa nu mai schimbi samponulwinking

| Vegetariana a răspuns:

Pentru matreata incearca sa dai cu sampon de mai multe ori si nu folosi unghiile, la spalare cand iti masezi pielea capului, o sa dai si de mai multa matreata, iar parul despicat nu se mai reface niciodata, crede-ma! Taie varfurile si o sa fie binehappy