| JustAsimpleUser a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cum pot sa scap de matreata...dar o metoda mai simpla si daca.mi puteti recomanda un sampon bun pt matreata si sa.mi faca parul fin si..stiti ce vr sa zic; stiti cum au majoritatea baietilor parul lasat intr.o parte...eu il ap ff aspru si nu sta niciodata asa cum vrea doar ud plz help dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune bicarbonat de sodiu in saponul pe care il folosesti ( doar in momentul folosirii, nu pui in toata sticla).
Daca e aspru inseamna ca e deteriorat. Taie-l.
Sau da-te cu balsam.

1 răspuns:
| Liana030809 a răspuns:

Depinde de parul tau.Eu ti-as recomanda unul din gama head and shoulders.