| Lulucss a întrebat:

Mi-am taiat spranceana ieri cu bicu si nu prea a iesit ok + ca am taiat cam mult din ea. Ce pot face sa creasca mai repede? Si cu ce o pot acoperi ca sa nu se observe? Eu in momentul de fata o acopar cu creioane de sprancene! Va rooog ajutati-ma!

17 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ha ha ha ha ha. Esti un fel de copie low cost a lui Velea?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca uleiul de ricin. Mai mult decat sa o acoperi cu un creion de sprancene, nu ai ce face.

| Lulucss explică (pentru suntserios):

Nu,dar tu esti o copie de a prostiei? Daca nu stii nu comenta!

| Lulucss explică (pentru Aasdfghj):

Buna! Mersi! Cam de cate ori trebuie sa ma dau cu ulei de ricin?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Lulucss):

Eu zice sa te dai dimineata si seara. Nu exista undeva scris, dai de cate ori consideri tu. Poti pune pe un betisor sau daca ai o pensula din aceea pentru sprancene, ar fi perfect.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lulucss):

Ti ai ras sprincenele si le ai ras si aiurea si pe mine ma faci prost? Ha ha ha ha

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, o să crească singură.
Până atunci fă sprânceana cu creion sau cu fard pentru sprâncene.

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiai unde-i barba? Câtă naivitate!

| Lulucss explică (pentru darrio2007):

Am si eu o intrebare, de ce comentati ca prostii? Mi am taiat o bine doar ca am taiat cam mult! Asa ca nu mai comenta

| Lulucss explică (pentru suntserios):

Nu le-am ras aiurea! Si daca as fi facut o care ar fi fost problema ta? am taiat o bine doar ca am taiat un pic cam mult?

| Cksihja a răspuns:

Tai și în partea cealaltă ca să se potrivească, cam într-o săptămână crește la loc, depinde de viteza cu care crește părul, sprâncenele în general cresc repede.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lulucss):

"Nu le-am ras aiurea! "
"doar ca am taiat un pic cam mult"

Loool

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lulucss):

Omule, ti ai ras sprincenele cu lama. Opreste te din a ne mai face pe noi prosti. Mai bine te uiti in oglinda, la propriu...

| Lulucss explică (pentru suntserios):

Nu mai stau sa mi bat capul cu tine! Tu ai auzit de greseli? Oricum, mai bine m ai ajuta dar oricum nu mai am nevoie

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lulucss):

Mda, am auzit de greseli. Spre exemplu poti gresi cand te tunzi, sau poti gresi cand te razi pe fata... da cand te apuci sa iti razi spincenele... lool actiunea in sine e gresita

| Lulucss explică (pentru suntserios):

Dar nu mi le-am ras, tu nu intelegi? Efectiv am taiat din ea insa am taiat un pic..adica am taiat cam cat jumate de unghie necrescuta

| Demirsirotaru2009 a răspuns:

Asa și eu m-am tuns și gura acasă și am dat în sprânceană de am rupt caut și eu ceva sa crească repede