| anonim_4396 a întrebat:

Mi-as dori sa incerc sa fiu model. O prietena este dar nu stiu exact unde si ce calitati are de e model. Nu vreau sa o intreb pentru ca imi va zice ca sunt geloasa. Deci unde as putea sa dau o proba si ce calitati imi trebuie. P.s. sunt din iasi

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndreea16 a răspuns:

Sincer nu stiu unde ai putea da proba.dar stiu cateva din calitatile pe care trebuie sa le aiba un model: Inalta, slaba, ochii si o fata foarte expresiva, sa stii sa mergi pe tocuri, daca nu ai avea cicatrici pe corp, de la lovituri, sau operatii ar fi si mai bine, daca ai niste trasaturi ale fetei mai deosebite ajuta... Sper ca te-am ajutat cat de cat. Succes.