| anonimaaaaa_9184 a întrebat:

Am o prietena care m`a dezamagit si vreau sa o fac geloasa si nu stiu cum.
P. S. Ea nu e prea geloasa de fel. Funda

8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu asa rezolvi problema fa-o sa-i para rau ca te-a dezamagit si te-a pierdut de prietena Nu cu rautate Este pacat Arata-i ca tu esti cea inteleapta

| nikol a răspuns:

Nu neaparat sa o faci geloasa fa in asa fel incat sa ii arati ce a pierdut

| Zady a răspuns:

Daca ti la ea,nu ar trebui sa incerci sa o faci geloasa,nu trebuie sa te razbuni,nu asa se face, si crede-ma ca ignorand-o poti face si acest lucru, nu o mai baga in seama si atat.e suficient

| EllaEllii a răspuns:

O faci sa creada ca tie nu iti mai pasa de ea sau ce face ea.
Dar nu cred da trebuie sa o faci geloasa.Te-a dezamagit las-o in pace asta ti-a aratat ca nu a fost prietena ta.

| TheFreak9 a răspuns:

Daca nu e geloasa, inseamna ca nu te iubeste...pentru ca nuii pasa pur si simplu...

| Individul_7822 a răspuns:

Daca are prieten te bagi la vrajeala cu prietenul ei happy
Trebuie sa aiba un puct slab... sa ii furi prietenul ar fi cel mai sumplu mod de a o face geloasa!

| xAlice a răspuns:

Pingu,mai invata sa scrii,nu se intelege nimic din ce`ai zis daca vorbesticu prescurtari delea complicate inventate de copii straight face
idem Individul,asa ai putea sa o faci geloasa,sau mai sunt si alte feluri,furai ceva la care e buna,daca e buna la ceva la scoala,fa`i concurenta, sau, etc. happy

| pingu a răspuns:

Dragutza nu uita ca daca te dezamageste o ieri degeaba pentru ca asa afke. uite un sfat sa nu o ieri nici daca mori.asa fac prietenii stiu cum e mereu fake ajta pentru ca vrea sa te faca sa suferi.las.o in pake