| AlleSiiAtat a întrebat:

mi-ati putea spune niste tunsori in stil emo? Am capul in forma de inima >:", nu stiu care mi s-ar potrivi pentru mine... FUNDA happy. Si am parul lung happy

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

Hei tunsoareaa emo este o tunsoare in scari si va trebui mai mereu sa il intinzi daca vrei sa arati ca emo din pozewinking

4 răspunsuri:
| DeatHPupp3t a răspuns:

Dupa parerea mea... cred ca aceasta ti s-ar potrivi:http://www.google.ro/......tp?/imgres
P.S.: Doar ca o s-a cam trebuie sa te tapezi daca nu are volum(sa nu fie chiar atat de lipita de cap) :D
P.S.S.: nu vreau funda. doar ti-am spus parerea mea:)

| intermision1 a răspuns:

Era ta o trecut... tunde-te scurt. tinere...e vara happy