| Parman a întrebat:

Buna, mi-au aparut 2 venisoare nu foarte proeminente in zona nasului..cum as putea sa scap de ele? Nu cu laser, o crema de preferabil. Daca s-a confruntat cineva cu aceasta problema..va rog sa-mi spuneti..am auzit ca e ceva cu vitamina k

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Nu stai liniștit cel mai probabil o să treacă de la sine

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu am citit ca ti au apărut 2 verișoare, venișoare, se zice vinișoare

| Reghqen a răspuns:

Dacă ți-au apărut recent nu e ceva grav, o să dispară singure peste câteva săptămâni, luni.

| Parman explică (pentru Reghqen):

Pai da au aparut acum cateva zile..am citit si am vazut ca ginkgo biloba e buna ..si crema cu vitamina k.tu ai avut problema asta.a si am 17 ani

| Reghqen a răspuns (pentru Parman):

Consultă un medic, nu ia pastile de capul tău!

| Parman explică (pentru Reghqen):

Nu adica despre ce am zis e facts ginkgo biloba ajuta al sistemul vascular. ajuta la microcirculatia si gen mna capilarele dilatate nu consider un doctor necesar in situatia asta..plus ca sunt tanar probabil nu o sa persiste...

| Parman explică (pentru Reghqen):

Da mersi pentru sfaturi. unii isi dau interesul pe platforma asta

| Reghqen a răspuns (pentru Parman):

Nu stai liniștit cel mai probabil o să treacă de la sine