| veveroi a întrebat:

mi-au aparut niste bubite mici rosii pe picioare, da doar pe coapsa (acolo unde m-am facut cu crema depilatoare, ca mai jos m-am facut cu aparatul). credeti ca e de la crema sau de la blugi? si ce pot sa fac sa se vindece? multumesc frumos!

9 răspunsuri:
| DTralala a răspuns:

Buna!

Dupa ce te epilezi cu orice{crema, aparat, ceara, lama } da'te cu gel de dupa depilare, cu siguranta te va ajuta! :*

| LCD a răspuns:

Am patit si eu si se intampla de la panatloni.Ai fost proaspat epilata si te-ai imbracat. Data viitoare... dupa epilare da-ti cu o crema hidratanta, si mai asteapta putin. happy

| cornel a răspuns:

Cred ca de la crema.

| PeAcE a răspuns:

Si eu amcrying si nu sunt de la crema depilatoare sigur.Creca sunt de la blugi sau, in orice caz, de la pantaloni.

| Lavinia20 a răspuns:

Asa mi-au aparut si mie si imi apare numai cand ma epilezsad da doar cand ma epilez cu lama.

| Sanzii123 a răspuns:

Eu zic ca sunt de la crema...de doua ori m-am epialt cu crema si am patit asa. daca te mananca ai grija sa nu te scarpini ca e mai rau. mie mi-au ramas si semne sad

| Didu a răspuns:

Am o prietena care a patit la fel de la crema, numai ca ea s-a facut in intregime pe picioare si a stat o vara intreaga cu niste bubite pe picioare. N-a reusit sa scape de ele 3 luni. mama ei e doctor si iti dai seama ca daca avea vreo solutie, scapa de ele repede. Avea multe bubite mici rosii care o mancau ingrozitor.Sa speram ca se vor vindeca mai repede la tine:*

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Heyhee hee sincer poate fi (in cazul tau o alergie de la crema) insa nu cred pentru ca eu nu ma epilez si am aceaasi problema si tot pe coapsastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti proasta