| Teooooooo a întrebat:

Mi-au aparut niste pete maronii pe fata de cand am fost la mare si am stat prea mult timp expusa la soare. Cum pot scapa de ele? :-ss

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Daca sunt ca pistruii iti vor trece in cateva luni. Pana atunci mentine-ti fata hidrata si le poti acoperi cu fond de ten sau pudra.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foloseste fond de ten pana-ti dispar. Daca nu dispar, te duci la medic.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Folosete suc de lamaie aplicat cu o discheta demachianta pe pete si apasat zilnic. Daca nu dispar foloseste o crema decoloranta, cea mai buna mi se pare cea de la Farmec cu acizi din fructe •

| BruthalHeart a răspuns:

Pai probabil este bronz, stand foarte mult la soare sau facut mai maronii dar cel mai sigur ar fi sa te duci la un medic.