| ___pr6R a întrebat:

Buna.Am observat ca de o perioada mi au apărut câteva pete albe pe mâna cum ar fi niște bubițe albe (am fost expusă la soare toată vara )e grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema solară data viitoare. Da nu orice fel. Caută ceva cel puțin buna pentru o piele sensibilă.