| nicoleta_1811 a întrebat:

Mi-au aparut pete maronii deasupra buzei, cum sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anda_1885 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la un doctor, de obicei petele maroni din jurul guri indik probleme cu ficatul sau fierea

3 răspunsuri:
| eni a răspuns:

Buna intrebare.Si eu m-a confrunt cu aceeasi situatie.Eu stiam ca de la soare apar petele.Toamna se m-ai retrag, dar vara iar apar. Exista creme inpotriva petelor, la mine nu au dat rezultate.Cu putin fond de ten se poate acoperi.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Vezi aici. ca a zis cineva ce sa faci si din ce cauza au aparut: http://www.121.ro/......at38.html. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un doctor specializat siti va da corect verdictul