| hadasan a întrebat:

Buna mi-au ramas niste semne de la cosuri ce as putea face sa scap de ele fundita, va rog fara raspunsuri stupide sau ironice

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă sunt recente poți pune miere pe ele, are efect cicatrizant.
În caz contrar după vârsta de 18 ani o terapie cu lumină pulsativă, dar să sperăm că se vor vindeca fără urme. Ești în creștere și pielea se poate reface complet fără intervenția unui factor din afară.
Pa, pa.

| Laly_5095 a răspuns:

Buna iti recomand Eridosis sunt pntru cosuri si pete eu una am scapat de ambele de la ele. Exista insa o mica problema nu s egasesc la noi in tara ci doar in afara eu le cumpar de la o persoana care le distribue in toata tara. te pot ajuta daca doresti.