| Paraschiv08 a întrebat:

Salut
Am si eu o problema...
Am 17 ani si am acnee ( coșuri ) am mai spart din ele si mi-au rămas semne de la cum le-am spart.
Poate sa imi spuna si mie cineva cum as putea scăpa de coșuri si de acele semne, poate e prea mult când spun sa scap, cel puțin sa mai reduc din ele...
Am fost la doctor mi-a dat o crema dar nimic... poate ma ajuta cineva care a trecut deja prin asta...

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te la dermatologi cu recomandari mai bune. Ce merge pentru noi poate sa nu mearga pentru tine. Si eu am fost la un dermatolog si tot asa, mi-a dat niste chestii care n-au facut nimic, dar apoi am fost la altul ceva mai scump intr-adevar dar am vazut rezultate. Deci merita sa dai mai multi bani daca e bun.

| BogdanBz a răspuns:

Nu le mai sparge, pentru ca mai rau faci. Ai un ten gras care cauzeaza acesta cosuri, deci e recomandat sa te speli cu apa si sapun de minim 2 ori pe zi.