| Anothergirl22 a întrebat:

Miercuri am banchet si azi trebuia sa imi cumpar pantofi! Dar ulterior (ieri) am primit o pereche de pantofi. Sunt negri, au niste pietricele, se potrivesc cu rochia (verde), sunt comozi, dar marea problema e ca au 15 cm cu tot cu platforma, iar eu ma gandeam la un maxim 9 cm! Mi se pare ca sunt cam inalti...as arata penibil sa ma duc asa? Sau daca ma descurc sa merg pe ei ar fi bine?

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Bună!
Nu ai arăta penibil, până la urmă este un eveniment special şi tocurile înalte sunt cele mai potrivite, după părerea mea happy. Dacă te simți comod în ele şi dacă poți sa mergi, e ok.
Sfatul meu este să le mai porți prin casă sa vezi cum te "descurci" cu ele. Dacă te incomodează sau ceva, renunță la ele şi ia-ți ceva cu toc mai mic (de 9 cm cum ai spus tu).
Distracție plăcută pentru mâine!

P.S: Gândeşte-te dacă poți să rezişti toată seara în acei pantofi sau dacă poți dansa cu ei. La un moment dat s-ar putea să te jeneze, mai ales că sunt noi.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca stii sa mergi ok si-s comozi ia-i. Nu mi se pare nimic penibil, mie personal tocurile mici mi se par aproape degeaba. laughing Sunt pentru zi, pentru seara sunt ok tocuri mai mari.

| whatevernvm a răspuns:

Nu as purta satanele alea nici de-ar fi ultimul lucru pe care l-as putea face

| annakarenina a răspuns:

Sunt de bun gust, iar pentru a fi sigura ca nu iti vor crea probleme, poti purta plasturii speciali de la Compeed pentru prevenirea bataturilor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai arata penibil deloc, ai arata superb, si ca sa inveti sa mergi cu ei, poarta i des, mai intîi in casa, apoi si pe stradă, poarta i cu un dres fin, sa nu i ti facă rană fiind pantoful nou te va bate la spate, sa i porti sanatoasă si sa te simti bine in ei, ce vîrstă ai? Poti pune te rog o poză cu ei? Sarut mîna.Multumesc.

| Anothergirl22 explică:

Pai am 15 ani din acest motiv ma gandeam ca ar arata vulgar! Daca tii mortis sa ii vezi lasa-mi email-ul in PV si iti trimit poza! Zici ca nu as arata penibil la 15 ani pe tocuri de 15 cm?