| alexa30_1651 a întrebat:

nu pot sa zic ca sunt foarte slaba dar totusi as vrea sa mai pun cateva kilograme! mananc destul de mult dar fara nici un rezultat! tin sa mentionez ca mai fumez din cand in cand dar nu foarte mult(4 tigari maxim pe zi). cum as putea sa ma ingras?

4 răspunsuri:
| Alice001 a răspuns:

Mananca prajeli:cartofi pai, gratar. Poti sa incerci sa dormi mai mult.Cand mergi undeva incearca sa mergi cu masina sau cu autobusul. daca vrei sa bei lapte mergi la piata ca sa iei lapte natural fiindca contine mai multe grasimi decat cel de la magazi. FUNDA?

| 4money_6133 a răspuns:

Sfatul meu: mananca putin si des ceva gen 6-7 mese pe zi chiar si mai mult! asa sigur te ingrasi daca mai iei si niste vitamine e perfect dar nu exagera cu ele. 1 pastila la 2 zile e de ajuns. asa am reusit eu sa ma ingras vreo 5-7 kg in 3 luni

| bianca28_2493 a răspuns:

Incearca sa mananci multa ciocolata si produse de panificatie.winking

| alice_1850 a răspuns:

Buna,uite si eu fumez si am fost slaba, slaba pot sa zic...acum e mai bine,nu te ingrijora incet incet o sa fie bine, fii vesela ca arati bine si ca esti sanatoasa asta conteaza cel mai mult, incearca sa mananci seara eu asa m-am ingrasat cu paste...acum depinde de organism