| wonderwoman123 a întrebat:

Nu stiu ce culoare sa ma vopsesc. Vreau o schimbare. Acum am parul negru vopsit. Am subton cald si o culoare inchisa a pielii. Se vede asta si din poza de profil. Ce culoare sa ma vopsesc?

15 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nici macar nu esti tu in poza... LOL

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu-mi pasa cum arati tu, dar pe mine in niciun caz nu ma pacalesti. Pe poza la mana iti scrie '' khelan.mh '', este luata poza, asa ca...
Nu am nimic cu asta, doar ca e de prost gust sa minti atata timp cat este clar ca nu esti tu. Pupici

| munteanuionvictor a răspuns:

Arăți mai bine naturală.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Alege o culoare care iti place. Si apropo. In poza este Khelan.mh de pe Instagram. Nu esti tu happy

| wonderwoman123 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Seman cu ea. Si eu o urmaresc pe insta, si ni se spune des ca plagiez. Eu nu sunt romanca, de aia aspectul meu afroamerican.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru wonderwoman123):

Eu zic. In poza de profil e clar khelan.mh, in caz ca nu ai observat ea isi semneaza pozele. Si pe poza e scris numele ei happy

| wonderwoman123 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Deci, daca un om seamana cu cineva, nu iseamna ca e acel cineva. Si in plus, eu nu am poza semnata. Sunt o persoana sincera, si nu imi ascund identitatea.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru wonderwoman123):

Problema e ca tu semeni prea mult. Ai poza semnata, probabil cand ai luat-o de pe profilul acestei fete, ochii nu te-au ajutat atat de mult incat sa vezi ca o ai semnata. Esti extrem de sincera.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu va recunoaste. Probabil nici 15 ani nu are. O persoana normala nu face asa, sa fure postari de pe Instagram si cand lumea observa sa spuna ca este ea in poza. Ma bucur ca inca cineva a observat asta. happy

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Alexxxxxandraxxx):

Eu de cand am vazut, mi-am dat seama ca ceva nu e in regula si prin cum vorbeste. Dar se vede clar in poza semnatura fetei si ea zice ca nu are semnatura, cum am zis, nu a vazut bine laughing. Si eu ma bucur ca nu sunt singura care a observat. Pupici kiss

| wonderwoman123 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Daca te intrebi, am 19 ani si sunt la facultatea de pshilogie din Bucuresti. Locuiesc impreuna cu iubitul meu, si nu sunt romanca. Vorbesc cat de cat, dar nu pot sa ma desprind de accentul american pe care il am, dar scriu cat de corect pot. Nu mai vorbi despre ceea ce nu stii. Look at you before you talk about others. You have a problem with trust in people. I'm not a fake person. This is me, and I don't want to change me. Please, before you comment, look at you. Daca te deranjeaza poza mea de profil si nu crezi ca sunt eu acolo, pot sa o schimb. Eu macar ma expun si nu ma ascund.

| Butin a răspuns:

Schimba altceva (iubitu)nu culoarea parului.iti sta foarte bine asa.

| Furadan a răspuns:

Bună! Și eu am aceeași "problemă", eu sunt șatenă, dar mă vopsesc mereu negru, negru albăstrui, deoarece am tenul închis... Te poți face un blond închis, deoarece este iarnă și nu te mai poți bronza, sau să te faci jumătate de par negru albăstrui și jumătate albastru închis. Se poartă și de potrivesc de minune. Să-mi spui daca am fost de folos.

| wonderwoman123 explică (pentru Furadan):

Culoarea mra naturala e negru, si ma vopsesc negru albastrui. Si nu cred ca o sa imi stea bine. Din cauza pielii mele inchise.

| anamariarot a răspuns (pentru wonderwoman123):

Nice trolling tho laughing))