| LoredanaBa a întrebat:

Am o sedinta foto in natura si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Nu stiu ce haine sa pun pe mine, mai ales ca nu e foarte frig. Vreau poze fashion si putin sexy, multumesc.????Astept idei????

Răspuns Câştigător
| Goddessss a răspuns:

1)O rochiță frumoasa, nedecoltata, cu mâneci lungi (e toamna totuși) neagra, un machiaj simplu, ruj roșu, par prins intr o coada, niște pantofi cu toc si o atitudine de fata cuminte.

2)Un top mai sexy, cu o fusta, ciorapi plasa, bocanci, cerecei rotunzi, machiaj smokey, par prins intr o parte, atitudine de fata rea.

3)Un top in culori neutre, blugi, pantofi la alegere, parul desprins, lănțișor la gât, atitudine de fata normala.

| LoredanaBa explică (pentru Goddessss):

Ok, un top deasupra buricului si o fusta?

| Goddessss a răspuns (pentru LoredanaBa):

Daaa, dacă ai un corp fain. Ce are pana la urma?

| LoredanaBa explică (pentru Goddessss):

Nu stiu, am 36 ani

| Goddessss a răspuns (pentru LoredanaBa):

Nu contează

| LoredanaBa explică (pentru Goddessss):

Ok, ma imbrac in fusta si o bluzita cu buricu la vedere.

10 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Bikini ca sa fie cat mai aproape de natural.

| Sonia822 a răspuns:

Un cearceaf alb, infasurat ca o rochie de mireasa, sau ca un prosop, intelegi tu. Sau un sal lung

| Goddessss a răspuns:

Tu ești prostul aici. Asa se intampla mereu când pui emoji pe site ul asta. Ti se transforma in semne de întrebare.
Prostule, ciocu mic altădată!

| Goddessss a răspuns:

Îs fata, da no