| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce dar am pleoapele cam cazute si cearcane(nu sunt eredtare) cam asa http://www.procto.ro/pleoape-cazute/.Am 23 de ani deci nu cred ca e din cauza varstei.Stiti ceva medone naturale pentru imbunatatirea pleoapelor.Le am asa de cand ma stiu! Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Lina1993 a răspuns:

Ai putea incerca sa pui o linguruta abia scoasa de la frigider si sa o apesi peste cearcane timp de vreo 3 minute, in fiecare dimineata. Nu garantez ca merge, nu am incercat. Am auzit metoda asta de la o prietena