| manziana a întrebat:

Buna numele meu este sanziana, am 12 ani si am trecut in clasa a 7a, maine am serbare si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Tre sa aleg dintre o rochie albastrasau blugi albastri si un trico pe care scrie Paris.Dau funda pentru cel mai bun raspuns :*

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Rochia...pare mai festiva si mai potrivita pentru un eveniment mai mare, precum acesta. Blugii si tricoul le porti si pe strada. Este doar parerea mea, dar rochia este mai potrivita pentru serbare.

| npx770 a răspuns:

Rochia.

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Rochia se potriveste pentru "serbarea" de care zici tu.