| LoveItachi4Ever a întrebat:

Sall! Maine am un parteneriat cu o alta scoala, mergem la trico si la cofetarie si nu stiu ce sa aleg dintre trening si blugi stramti cu bluza mai lunga ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| RoxyAngelPink a răspuns:

Buna! As alege blugi dtramti cu bluza mai lunga. Sper ca te-am ajutat. Funda?

8 răspunsuri:
| CrazySunshine a răspuns:

Buna! Blugi! Nu neaparat stramti.

| MikyBaby a răspuns:

Pai cand te duci undeva cu multa lume, preferabil ar fi sa. ti iei blugi, nu neaparat stramti. Dar eu cred ca bluza lunga nu prea vine bine cu blugi stramti la baieti. Ti-ar sta mai bine cu o camasa lunguta si sportiva, pe o culoare deschisa, cu carouri...etc.

Daca te duci la un gratar cu prietenii sau familionu sau oricine, sau doar sa te plimbi prin oras, etc. acolo este unde intervine treningul.

| LoveItachi4Ever explică (pentru MikyBaby):

I`m girl

| MikyBaby a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

E atunci cum spuneam. Ti.ar sta bine ca esti fata. Si specifica si tu din inainte 'englezoaico''

| MikyBaby a răspuns:

Scuze ca te-am confundat. dar nu credeam k o fata e capabila sa puna o intrebare ca aia, fiind logic k nu. ti iei pe tine un trening pentru a merge la o cofetarie.laughing

| LoveItachi4Ever explică (pentru MikyBaby):

laughing mersi nu i nimic da nu stiam ce sa fac ca la cealalta scoala sunt o gramade de fitoase.sad si nu vreau sa fiu ca ele

| MikyBaby a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Daca te imbraci fruumos nu inseamna ca esti fitoasa. Alea se imbraca frumos. dar..aratos. adica sa arate ca are, ca le sta bine, k le pune formele in evidenta, sa atraga..etc... Dar tu ai o fata normala imbracata frumos si ingrijitor.

| MikyBaby a răspuns (pentru LoveItachi4Ever):

Dar tu ai fi o fata *...