| MovesLikeCat a întrebat:

O intrebare pentru fete happy. Ce haine/pantofi/cosmetice nu ar trebui sa'i lipseasca unei fete?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O camasa alba, o rochie neagra scurta sau midi, un trench, adica un palton, blugi clasici, simpli, pantofi comozi fara toc de genul balerini, pantofi cu toc negri sau nude, un parfum, crema hidratanta de fata, rimel, gloss

| FlorenceVi a răspuns:

-Crema hidratanta de fata, concealer, pudra, rimel, un creion negru, gloss, parfum, antiperspirant. Penseta, ondulator de gene, foarfecuta, pila.
-Sandalute, balerini, pantofi cu toc mic, mediu sau mare.
-Top, camasa, pantaloni scurti, lungi, jeansi. O fusta cambrata, rochita vaporoasa si una eleganta. Jaketa
+ lenjerie intima.

| MetalHead04 a răspuns:

Creion negru,rimel,fond de ten, pudra, demachiant. Tenesi, platforme. Rochie neagra, blugi negri si un tricou larg negru cu ceva pe el. Asta zic eu.