| greendayforu a întrebat:

Intrebare pentrufete laughing imi spuneti va roog ce ar trebui sa imi foloseasca in vacanta de craciun?batting eyelashes ma refer la haine, la cosmetice, etc, chestii pentrufetebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Neaparat niste haine elegante, in cazul in care vrei sa te duci la o petrecere de Craciun. Apoi ia un fard de pleoape(o culoare care crezi tu ca o sa se potriveasca cu bluza), apoi un rimel(obligatoriu), dermatograf, pudra, fond de ten, crema de fata, penseta. Daca nu te machezi, lasa lucrurile enumerate mai sus acasa(din cate am intels pleci undeva). Apoi iti trebuie niste botine (cu toc evident), si daca stii ca nu o sa rezisti toata noaptea pe tocuri i=ati cizme de schimb. I-ati si niste dresuri groase colorate, in cazul in care le vei putea purta cu bluzita(bluzele tricotate si dresurile inca se mai poarta) Cam atat. Fundita?
PS: am uitat de luciu de buze sau ruj(depinde ce folosesti)

1 răspuns:
| greendayforu explică:

Msss muult