| Leah_2586 a întrebat:

o intrebare pentru. fete happy. Credeti ca e o idee buna sa amestec vopseaua de par loncolor 10.2 cu Palette N7? E blond argintiu si blond deschis (dar mie mi se pare prea inchis..."blondu deschis" si d-aia ma gandeam sa-l amestec ca sa-l mai deschid). Ce-o iesi? A incercat cineva?

3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hello! Cred ca cele mai bune sfaturi si solutii pentru aceasta dilema a ta le vei gasi pe un site dedicat ingrijirii parului. Iti recomand siteul urmator, care are o sectiune dedicata doar parului vopsit : http://www.divahair.ro/frumusete/ingrijirea_parului/ghidul_parului_vopsit

| cristi_6546 a răspuns:

Daca vrei un blond deschis mai intai decoloreazate... pui staniol si un prosop pe capo si stai cam o ora si abia a doua zi sa te vopsesti blonda iar daca vrei sa ati iasa nuante de argintiu dupa ce te-ai vopsit te speli pe cap si apoi te limpezesti cu apa amestecata cu albastu de metilen se gaseste in farmaci