| inna_4838 a întrebat:

Buna,, o prietena a stat la soare si s-a ars.cate zile o va ustura? i se va lua pielea?

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Da, i se va lua

| Draagos a răspuns:

Foarte interesanta intrebarea.Cat timp ti-a luat sa te gandesti sa o pui?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Deci ai 11 ani,nu stii sa iti scrii numele si mai departe, ce?
evident, tu nu stii ca atunci cand te arzi se ia pielea?

| Andr3yCzz a răspuns:

Aproximativ 3 zile. Si daca s-a ars tare, da. I se va lua pielea!

| mellisa_1721 a răspuns:

O va ustura 4-5 zile.se va duce pielea dupa o saptamana.incepe cu basicute.pe viitor crema sau mai putin soare. funda?

| johncena2010 a răspuns:

Cateva zile si o sa se ia pielea dupa un timp