| elena99girl a întrebat:

O prietena de-a mea este obsedata de sani. Poarta sutien si are 13 ani. ii are putin mai mari decat unele de varsta ei si vrea niste,, trucuri" pentru sani ca sa ii faca mai mari ca de expl: vata in sutien, sosete etc. eu i-am zis ca nu ar trebui da` ea nu asculta! dati`mi niste sfatusi si trucuri:*mersi:*

9 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Nu e pe treaba ei laughing
spune-i sa nu se mai tot "falsuiasca" atata fiindca in fata altora mai devreme sau mai tarziu va parea o falsa si o fitoasa si mmulti o vor vorbii pe la spate. Da. o colega de calsa facea exact la fel...pana cand toti o vedeau ca pe o parsuta, si s-a lasat de asa ceva oh go on
Multa bafta:*

| Debb a răspuns:

Sa-si puna 2 sutiene.

| HepiBăluuns a răspuns:

Fa-ti susan cu miere.este o reteta naturista. 10 linguri ca lumea de susan varsat sau la punga si jumatate miere.:*

| HepiBăluuns a răspuns:

Si ia o lingurita de susan amestecat cu miere in fiecare zi

| Lylly a răspuns:

La varsta ei nu ar trebui sa vrea asa ceva, dar totusi spune-i sa poarte sutien cu push up sau daca vrea ceva mai mult sa isi puna silicoane laughing

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sa-si puna silicoanelaughing
s-au sa puna mai multe perechi de sutiene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am citit pe net ca poti sa iti masezi sanii si cica iti cresc... da nu cred ca functioneazabig grinkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capu meu straight face, eu va zic sa fiti naturale.
Fara sutien cu burete sau alte minuni ca nu exista baieti care sunt obsedati de sani sunt doar fete care creaza impresii false si de aici si dezamagirea baietilor pentru ca cu sutien aratam de milioane si fara, nu mai comentez.

| myself a răspuns:

Poi, daca vrea sa incerce trucuri gen vata... o sa para penibila si disperataI don't want to see. cel mai bine e sa fie naturala(nu ma refer sa-si puna iarna sau frunze in sutien *_* )