| TheDarkQeen13 a întrebat:

Are ceva daca port sutien si nu am sani (adica am putin nu foarte mari)?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă sutienul după 18 ani, abia ai 13 și nici sâni care să necesite sutien!
Pa, pa.

| wolder a răspuns:

Auzi dar tu ai purta ciorapi daca nu ai avea picioare?

| OoBunnyoO a răspuns:

Fizic nu are nimic, nu iti va afecta cresterea sanilor sau forma pe care o vor avea.
Personal insa nu vad rostul. Mi se pare un efort si o pierdere de bani fara rost. Nu trebuie sa te grabesti, primul sutien il vei schimba destul de repede si vei avea timp sa porti sutien tot restul vietii. Toate femeile ajung acolo. Ai putea incerca sa iti cumperi o bustiera pana cand iti mai cresc sanii.

| drogh a răspuns:

Buna!
Nu vad rostul.De ce ai purta sutien daca nu ai sani? Asteapta sa-ti creasca si apoi mai vedem. Poti sa gasesti sa fie potrivita cupa cu dimensiunea lor, cea mai mica marime, dar totusi.
Pa, pa.

| Vans a răspuns:

O să arate naşpalaughing

| Zeama_Aurelian_1992 a răspuns:

Sincer nu cred parerea mea :*

| SadYc a răspuns:

Mdea, nu cred ca ai de ce! Adica, o sa se vada ca sutienul e mare, si tot ce o sa faci e sa te faci de ras. Adica, de ce sa te grabesti? Am colege care isi iau sutiene chiar daca sunt plate si toata clasa rad de ea, inclusiv eu. Adica, eu una n-as purta inele dacan-as avea degete! La fel si cu sutienul! De ce pana mea sa porti ceva cand n-ai de ce, ia-ti o bustiera sau un sutien foarte mic. straight face Nu stiu... du-te-n China ca acolo cel mai mare sutien la noi este cel mai mic! laughing