| Maya_Maria_2000 a întrebat:

o prietena m-a intrebat ce sfat ii dau pentru a scapa de cosurile de pe si de sub sanii, iar eu nu stiu. Ma ajutati cu un raspuns?
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| RazzyFTW a răspuns:

Exista creme si plante speciale pentru problemele dermatologice. Sa incerce un tratament cu pudra din alga Chlorella.

2 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Sunt hormonale, o sa treaca cu timpu

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Fiecare corp ( Trup) este unic si nu toate medicamentele au acelasi efect al toate persoanele, aici poti gasi sute de raspunsuri insa cel mai indicat este sa mearga la Dermatolog, sunt diferite tipuri de piele, iar diferitele medicamente ori creme pot avea reactii adverse.