| Mr.Playb0y a întrebat:

Vreau si eu un sfat cum pot scapa de cosurile de pe fata caci le am de un an si nu mai trec odata, cu creme am incercat si nu functioneaza...astept raspuns si pentru cat mai multe raspunsuri

9 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Incearca aici
http://www.soothe.ca/acnee.htm
La sfarsit sunt sfaturi practice.

| roxpau a răspuns:

Eu am scapat de cosuri cu argila de la farmec o gasesti la pliculete si o poti amestec cu mai multe ingrediente de exemplu pentru ten gras argila cu apa, te dai timp de 7 zile pe urma doar o data pe saptamana.

| evoke a răspuns:

Incearca sa te speli cu sapunurile de la farmaciile naturiste, sunt foarte bune.
Dupa, ai putea sa te dai seara cu miere pe fata si apoi sa te speli
Sau... fa'ti o masca de argila si aia e buna
Mai sunt si laserele... dar iti lasa urme, o sa se vada unde ai avut cosurile. O prietena de-a mea a facut tratamente cu lasere si acum se da cu fonde ten in fiecare zi ca sa nu i se mai vada urmele.
Ai mai putea incerca si Retin A thinking
Sau ai mai putea sa; ti cumperi Exfoliating Face Scrub.Trebuie sa te speli pe fata, apoi te tamponezi putin cu prosopul si il aplici pe pielea umeda. Apoi te speli cu apa.
Sper ca ti-sm fost de ajutorbig grin
Bafta>big grin

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Ai consultat un dermatolog pana acum? Am o prietena care are probleme si face niste injectii pentru imunitate si au inceput sa ii treaca.De asemenea i-a dat si o crema cu sulf.Parerea mea e ca ar trebui sa consulti un specialist.Bafta!

| ZeroBarat1 a răspuns:

Asculta de mine, numai daca te tine si bugetul,, intra pe www.revitol.ro si cumpara-ti crema acnezine, eu am folosit 2 luni, si fata arata impecabil, adevaru-i ca sunt c-am scumpe, dar merita;), numai bine

| Daniel_8705 a răspuns:

Da si tu cu niste checiap! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa intrebi si tu la farmacie sau doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta... la varsta ta orice ai face nu prea scapi de ele... dat iti pot spune cum sa scapi de sconxul din capul tau... cu masina de tuns sau cu foarfeca big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta-ma pe mine eu am avut cosii pe frunte 1 an sh ceva nu mai tin mine...in primul rand trebuie sa elimini punctele negre prin stoarcere seara, apoi dai cu spirt si poti sa folosesti,, ODEM,, este foarte bun...este scump dar merita daca vrei sa scapi de cosuri