| pinkobsession a întrebat:

Buna puppy dog eyes. Este cineva reprezentant AVON? love struck Daca DA sa imi spunetii si mie unde pot s-a ma inscriu pentru a putea fii si ce trebuie sa fac? Am auzit ca daca ai multe comenzii primesti cadouri daca e adevarat as vrea sa stiu cam si ce fel de cadourilove struck multumesc anticipat dau funda si nu glumesc :d...

Răspuns Câştigător
| maliyna a răspuns:

Buna deci uite aici te poti inscrie http://aici-inscrieri-avon.blogspot.com/ iar tu trebuie sa strangi comenzi de minim 120 lei pai cadouri pori primi : creme sampoane, simeluri, parfumuri depinde.
sper ca te-am ajutat. funsa?:X:X

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Primesti cadou dar de Sfantul Nicolae

| buanna a răspuns (pentru negru30):

Depinde de suma pe care o faci,ceea ce este pe luna respectiva,si un exemplu,, primesti un parfum,rimel un set de creme,,etc,sau poti castiga o ora la salonul de infrumusetare,, eu am si eu un contract de la ei dar nici nu l-am completat si nici nu m-am mai interesat de ei,,,,,,,,,,,,, pa si o seara buna in continuare

| negru30 a răspuns (pentru buanna):

Multumesc - lasa ca ma interesez eu si daca vrei cd o sa dau de ei iti spun si tie