| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt avantajele unui reprezentant Avon? Primesti ceva cadouri etc? multumesc:*

Răspuns Câştigător
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Da primesti cadouri cand sunt promotii.Sunt reprezentant avon.si chiar sunt promotii foarte bune cum ar fi ca daca pana la sfarsitul lunii daca dai comanda iti vin acasa produsele in 2zile gratis...ca dava faceai sa iti vina in 2 zile trebuia sa platesti 7 lei si se numeste comanda expres...comanda normala vine intr-o saptamana si sunt multe alte promotii.Am castigat mai multe dar nu am timp sa le scriu
Bye`bye

2 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Da, primesti in functie de comanda care o ai, cu cat ai ma mare comanda cu atat primesti lucruri mai frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Da o sa primesti cadouri.cu cat comanda este mai mare cu atat ai beneficii mai mari. si discount mare! bafta