| anonim_4396 a întrebat:

pana acum am avut parul lung, si acum vreau o sachimbare si m-am gandit sa ma tund ca Hayley Williams( solista trupei paramore) cum sa-i zic celei de la coafor sa ma tunda?

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii duci o poza...o tragi la imprimanta si gata.dar daca nu: ii spui k vrei trepte sau ghierute filate k breton pe o parte

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

E mișto gagica parul roșu cu ochii verzi! Acum nu știu ce freză mai are

| niNNu a răspuns:

Du poze cu freza cu ea la coafor. Buna alegere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii zici degeaba, tot in maniera autisto-comunista te tunde. Nu cred ca s-a inventat coafeza la Romanica capabila sa tunda in loc sa poceasca. De unde si terminologia..."frizeritza", "coafeza"... termeni jignitori happy

| maddutza009 a răspuns:

Ia o poza cu tinewinking.