| denyssa12 a întrebat:

Parul meu a avut culoarea şaten deschis. Acum câteva luni m-am gandit sa mi fac o schimbare. Mi am luat un blond cenusiu si m-am vopsit. Rezultatul a fost unul pe placul meu avand in vedere ca mereu cand ma vopseam culoarea se mai deschidea cate Putin. Am ajuns la o nuanţă de blond natural. Dupa ceva timp am hotarat ca ar trebui sa l mai inchid. Am luat vopsea saten 4 si s-a inchis foarte mult. Cand am vrut saptamanile astea sa il redechid m-am gandit sa folosesc tot acel blond cenusiu. Insa. Mi s au colorat doar radacinile in blond. Restul parului e doar Putin mai deschis.
Cum pot sa imi inchid radacinile fara vopsea? As vrea macar Putin pentru a nu se observa atat de mult diferenta dintre culori.
Funda
Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| ionyionela a răspuns:

Nu cred ca se poate fara vopsea ...cred ca cel mai bine ar fi sa revopsesti tot parul