| andrada_3947 a întrebat:

Buna : )
parul meu natural ii un pic mai ondulat dar numa cand ii ud, ca dupa ce se usuca pare a fi ciufulit si numai am nici carliontii sad si dk ma dau cu spuma sau gel pe parul ud am bucle si mi cret seara dar pana dimineata mi se duc aproape toatesad imi puteti spune cum sa fac sa am parul natural mai cret? in afara de indreptator sau bigudiuri big grin

Răspuns Câştigător
| opacatoasa a răspuns:

N-ai cum sa il faci mai cret... Incearca sa il uzi putin dimineata si apoi sa-l dai cu spuma unde nu sta bine. Sau incearca un balsam dupa ce faci baie, fara sa te mai clatesti dupa ce il aplici... o sa-ti defineasca mai bine buclele. Funda?