| Mădăă14 a întrebat:

Pe 11 iunie am banchetul de clasa a 8-a si as vrea sa ma duc la un salon sa ma machiez. Cam cat ar costa? Nu vreau un machiaj sofisticat, putin fond de ten, tus, fard si rimel. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Allison2009 a răspuns:

Cel mult 50 de lei
Distractie placuta!

5 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

De ce nu o rogi pe mama ta sa te machieze asa, sau pe cineva apropiat? Este un machiaj foarte simplu pe care il poate face oricine, de ce sa mai dai bani si acolo?

| Mădăă14 explică (pentru Mihailescuioana29):

Pentru ca nu am produsele necesare happy

| CrazyYoyo a răspuns:

Pai..si eu am facut acelasi lucru. In jur de 50 lei..maxim 100 de lei. Distractie placuta la banchet :*!