| AbC_4616 a întrebat:

Buna!
Pe 13 noiembrie fac 14 ani.
O sa imi tin ziua la film cu prietenii.
Cu ce as putea sa ma imbrac? Adica nu vreau sa fie nici prea sport nici prea elegant...

2 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Pai iti poti lua o pereche de blugi deschisi la culoare cu un tricou alb cu print ceva negru sau mai colorat dar nu plin si cu un sacou cum se poarta acum, negru si cu botine fara toc negre in picioare.
Sau poti sa iti iei colanti negrii si botine negre si cu o fusta de blugi sau una ceva material (dinaia cu talie inalta) dar asa mai copilaroasa, sau cu ceva dantela, cu un maieu simplu turcoaz pe tine sau o culoarea mai vie si o geanta faina imitatie de piele, sau piele, cum ai, pe un umar, si cu o geaca putin mai eleganta pe deasupra si voila!happy

Daca nu-ti place niciuna din astea doua iti poti lua o pereche de ciorapi negri un pic transparenti cu botine si cu pantaloni scurti de blug sau material, cu un tricou cu print sau un maieu simplu, o geanta si o geaca pe deasupra. N-o sa ingheti daca esti intr-un mall sau unde te duci la film.happy
La multi ani si sper ca ti-am fost de ajutor:*!

Răspuns utilizator avertizat