| lalaballet a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac de ziua mea?(sunt fata, implinesc 16 ani, ziua mi-o tin la film si la restaurant)vreau link.

6 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Daca esti stilul mai urban incearca asa : Puneti o caciula gen"Cocaine and Caviar" sau de care ai, ia-ti un palton mai scurt, o bluza draguta care sa se asorteze, o esarfa, niste ghete dragute, si niste blugi. Nu e ceva complicat daca ai asa ceva sau aproximativ, mai ales ca nu este vara, e iarna si mergeti doar la un film si un restaurant. La multi ani!

| GrigorieIonut a răspuns:

Nu ma pricep la imbracaminte. AM venit aici sa iti zic La multi ani! happy