| BiancaB_2401 a întrebat:

Ceva idei cum as putea sa ma imbrac de valentine's day? happy (eu de obicei ma imbrac mai mult finut, elegant, nu sport sau altele)

Răspuns Câştigător
| :X pinky love you :X a răspuns:

Da.
Poi daca te duci a o petrecere si ai un corp frumos e de preferat o rochita scurta rosie/ roz cu imprimeuri de inimioare eventual o rochie neagra cu accesorii rosii
daca te referi in general la scoalka sau asa mai departe o tinuta usor eleganta cu accesorii frumos colorate, tinuta trebuie sa scoata in evidenta corpul repet mai ales daca e frumos si sa simbolizeze poutina dragoste.
Atunci e ziua mea de nastere si am ales o bluza decoltata mov o fusta eleganta de blug scurta care incepe de sub bust si ciorapi mov + botine negre dar se pot inlocui cu niste pantofiori draguti, balerini si de asemenea cizme,
Accesori: folosesc cercei de culoare mova, finuti, nu foarte mari dar nici foarte mici, un lat cu un medalion in forma de inimiaora dar unul micut si finut pentru ca nu vrau sa sara in ochi si o brata de argint finuta cu o inimiaora.
Parul il tin indreptat dar la o tinuta eleganta/ casual merge o fundita sau o inimioara roza sau mov sau rosu depinde de tinuta da big grin

8 răspunsuri:
| KaTtY a răspuns:

Sa te imbraci in rosu
e frumos
si cu accesorii negre sau albe

| vis a răspuns:

Stil Office!

| vis a răspuns:

Stil Office

| Biianca_8989 a răspuns:

In costumul lui Eva ar fi cel mai tarelaughing o sa ii placasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garantat in rosu:X:X
e culoarea dragosteiday dreaming

| seriousmoonlight a răspuns:

Goala

| zozoz a răspuns:

Deci anul acesta se poarta rochie lunga de preferinta culori deschise (galben, bleu, violet...etc.) la care trebuie sa asortezi accesorii potrivitewinking ( de preferat culori reci deoarece prea multe culori deschise s`ar putea sa atragi prea mult atentia ) succes! funda?