| Mariiiiaa a întrebat:

In cateva zile imi serbez ziua la un restaurant, impreuna cu mai multi prieteni. Cum as putea sa ma imbrac? Daca se poate si cu imagini sau link-uri. Doresc sa mentionez ca nu vreau sa fie ceva nici prea elegant nici sport si neaparat tocuri happy Multumesc anticipat. Funda! ♥ :*

3 răspunsuri:
| ThePandacorn007 a răspuns:

Poti sa porti un outfit casual cu o tenta eleganta,de exemplu: un maieu sau un top ceva mai elegant sau mai largut (fara imprimeuri eventual) cu o pereche de jeansi albastri sau negri, cum vrei tu, si niste platforme, ceva nu cu un toc imens, 10 cm as zice eu :)
https://www.google.ro/......ps?/search de exemplu :D