| 26justmeandyou a întrebat:

Pe 28 octombrie am balul bobocilor si nu stiu cum as putea sa-mi fac parul, sunt tunsa bob mediu (la baza gatului), imi dati si mie cateva idei ( daca se poate poze). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ρatyyy a răspuns:

Poi ai putea in fata doua suitze sa le ondulezi restul parului sa il intizi cu placehappy

2 răspunsuri:
| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Eu iti zic o coafura asa normala nu de ocazi speciale deci:
Prindeti parul intr-o coada daca poti si lasati cateva suvite in fata libere sau onduleazale mie imi place cum imi sta ca asa imi fac si eu ...bye!

| All3xutzaa a răspuns:

Du'te la un Hairstylist, o sa-ti dea niste sfaturi cu siguranta foarte bune. Funda?