| Coman_Valentin_1992 a întrebat:

in octombrie am balul bobocilor si as vrea cateva idei cu ce sa ma imbrac pentru bal. Si apropo sunt baiat. happy

Răspuns Câştigător
| Catti a răspuns:

Tu porti hainele, nu ele pe tine. Conteaza enorm sa te simti bine in ceea ce porti, la fel de mult ca si atitudinea pe care o adopți. Blugi inchisi la culoare, tenesi si o camasa draguta poate pare o combinatie banala. Dar daca tu te simti bine in ele, se va vedea asta. Distracție placuta la bal.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti o camasa si niste blugi negri. In picioare niste ghete mai elegante sau tenesi.

| Coman_Valentin_1992 explică (pentru Adry05):

Mltumesc :*

| Adry05 a răspuns (pentru Coman_Valentin_1992):

Cu multa placere! Distractie placuta!