| d3utzsa a întrebat:

Am avut niste cosuri pe frunte care mi-au trecut, si acum mai mi-a ramas pete x(sad

cu ce as putea sa ma dau ca sa nu mai am nici pete?big grin

stie cineva?tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Incearca cu fond ten

| Mauve a răspuns:

Cu cremă de gălbenele.

| Chox a răspuns:

Eu folosesc crema de galbenele, >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ti le.ai spart... si eu am pete /semne dar cica nu se mai vindeca si nu este solutie, doar daca te gandesti sa iti iei Faimoasa crema de melci care regenereaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petele se duc in timp, nu "forta" disparitia lor, ascundele cu putin fond de ten pentru moment.