| anonim_4396 a întrebat:

Buna pe la ce varsta incep sa ma schimb la față, adica am aceeas fața de cand aveam 6 ani as vrea sa ma schimb alți prieteni s-au schimbat foarte mult, deci pe la ce varsta incep sa ma schimb sa ma dezvolt?

FUNDA!

8 răspunsuri:
| CreaTssaaA a răspuns:

Depinde de cati ani ai! In principiu, fetele incep sa se dezvolte din perioada cand apare menstruatia. atunci se schimba multe! Deci daca esti fetita de 9, 10, 11 anisori, mai asteapta un an, 2.

| Stella17 a răspuns (pentru CreaTssaaA):

Am 13 in toamna

| Cipri99 a răspuns:

Pai daca ai 13 ani cam de la 14-15-16 asa incepi de la 14 ani o sa ai multe cosuri si asta ii normal.

| CreaTssaaA a răspuns (pentru Stella17):

Lasa-mi id tau intr-un mesaj privat! Te-as putea ajuta!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În jurul vârstei de 18 ani vei vedea schimbări considerabile.
Baftă!

| mdaria a răspuns:

Si de ce te deranjeaza atat de mult? O sa ai timp sa te maturizezi, bucura-te cat poti de tine asa cum esti! O sa ajungi si tu sa imbatranesti happy numai nu te grabi!

| Stella17 a răspuns (pentru mdaria):

Trec in clasa a 7-a si arat ca un copil de clasa a 3-a

| mdaria a răspuns (pentru Stella17):

Si de ce te deranjeaza atat de mult? Ti-am spus, la un moment dat o sa vrei sa arati ca la 18 ani, dar o sa ai 30...