| miriam0198 a întrebat:

Vreau un sfat! La o rochie neagra ce culoare pot fi pantofii
?

Răspuns Câştigător
| Simona09 a răspuns:

Rosii ar fi cei mai draguti! funda

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Rosii sau albi.

| DidiChanx3 a răspuns:

Negrul merge cu orce dar cel mai bine ar fi sa iei contrariu adica cv deschis alb rosu argintii ca daca o sa fie negrii o sa pari prea sumbra fundita vezi si pe catwolk se poarta contariul numa ca acum e invers http://www.google.ro/......tp?/imgres :o3

| NOinformation a răspuns:

Pot fi orcie culoare daca : ai de ex ceva in par o bratarasau ceva undeva mai sus de culoarea pantofilor. daca nu iiti sugerez albi negri sau gri :* dar la o rochie neagra ar merge orice daca ai avea un accesoriude culoarea pantofilor happy

| adelolyta a răspuns:

Pai negri sau albi, parerea mea:d

| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna`

Parerea mea e ca merg bine niste pantofi de culoare rosielove struck cu niste margele rosii sau un ruj rosu aprins sau un trendafir rosu sau o curea la brau!

Sper ca te-am ajutat!:*

| AndreeaShrott a răspuns:

Rosu,argintiu,auriu... sau galben.sau portocaliu. dar evident k. culoarea pantofilor tb sa fie asemanatoare cu cea a accesoriiilorr

| LooveEyOOoou a răspuns:

Rosii sau negrii... daca iti i-ei ceva pe deasupra i-ai culoarea sacoului sau ce iti iei tu pe deasupra(parerea mea)