| LaElly11 a întrebat:

Pentru cei care ați apelat la operația de rinoplastie; înaintea operației vi s-a prezentat o simulare/previzualizare a rezultatului și dacă da, a corespuns cu rezultatul obținut?

3 răspunsuri:
| G7yama a răspuns:

Depinde foarte mult si de medicul care face operatia. Încearcă să te duci pe surse sigure si chiar dacă trebuie sa te deplasezi mai mulți km, fa o. Pentru ca am cunoscut multe persoane care s au dus unde au găsit loc din prima, dar mai aproape si mai comod si le au fost rusine sa iasa dupa din spital. Sigur ca daca te duci undeva unde sunt destul de buni dar și seriosi ti se va demonstra din prima before/after si iti va desena cu un fel de marker si iti va explica exact cum lucreaza si iti va prezenta "schița" la ceea ce urmeaza sa ti facă. Sper ca te am ajutat.

| LaElly11 explică (pentru G7yama):

Mulțumesc pentru răspuns! Eu mă gândeam să merg în București, la clinica Pogany sau Elysium, dar mi-e cam greu să decid... Este vreun medic pe care mi l-ai putea recomanda?

| G7yama a răspuns (pentru LaElly11):

Si in Târgu Mureș sunt spitale foarte bune cu medici cunoscuți în toată țara dar și în București poti merge la una din cele doua